Grand Theft Auto: San Andreas

Grand Theft Auto: San Andreas Android için

GTA San Andreas, her zamankinden daha güçlü!

10 yaşındaki Grand Theft Auto: San Andreas, bugüne kadarki en iyi konsol portlarından birinde eksiksiz ve son derece eğlenceli bir oyun deneyimi sunarak zamanın testini yapıyor.

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Saatlerce bağımlılık yapan oyun oynanış saatleri
  • Güncellenen grafikler
  • Harika film müziği
  • Mükemmel ses oyunculuk

DEZAVANTAJLAR

  • Kontroller bazı görevlerde zor olabilir

Mükemmel
9

10 yaşındaki Grand Theft Auto: San Andreas, bugüne kadarki en iyi konsol portlarından birinde eksiksiz ve son derece eğlenceli bir oyun deneyimi sunarak zamanın testini yapıyor.

Bir mafya babası ol

Bu, Grand Theft Auto oyunlarının Playstation 2 üçlemesinde son taksit oldu. Orijinalini hatırlamak ya da hiç oynamamak için çok genç olan GTA San Andreas, kum oyunlarında bir dönüm noktasıydı ve onun büyük ölçeği çığır açıyordu. Hikaye, 90'ların başlarında San Andreas'ta (Los Angeles'ta) bulunan bir paçavra zengini masaldır. Kahramanı Carl Johnson (“CJ”), çete, The Grove Street Ailesi'ne yardım etmek için Doğu Yakası'ndan geri döndü. Tahminen 20-30 saat süren ana hikaye, Carl'ı LA'daki çeşitli çetelerle karşı karşıya gelen bir yolculuğa çıkarıyor, tırmanma tepeleri ve dağların arasından geçiyor, ve esinlenen bir alanda gazinolarda soygunlar çekiyor. Las Vegas.

Ve bu sadece ana hikaye.

GTA V gibi San Andreas'taki zamanınızı geçirmenin birçok yolu var. Carl'ın görünüşü neredeyse tamamen özelleştirilebilir : sadece çok sayıda giysi, saç kesimi ve dövmesi satın almak için değil, aynı zamanda spor salonunda yeni dövüş teknikleri de öğrenebilir. San Andreas'ın ayrıca seçim yapabileceğiniz geniş bir yelpazede 240 araç var. Bisikletler, sürat tekneleri ve savaş jetleri içeren çeşitli bir dizi. Eğitim görevlerini , yarışları tamamlayan ve genellikle bu araçların her birinde ya da üzerinde daha fazla zaman harcayarak, işlemlerinizi geliştireceksiniz.

Diğer yan görevler ve mini oyunlar arasında hırsızlar, tarihler, vintage arcade oyunları ve çim sahadaki rakip çetelerle savaşmak için bir mürettebat yer alıyor. Oyunda zaman harcamak için pek çok başka yol var, her birinin bu incelemeye uymayacağı anlamına geliyor. San Andreas, ilerlemenin kaydedilmesiyle ilgili sorunları hafifletmek için uzun bir görevin başlangıcında takılmanızı önlemek için bir kontrol noktası sistemi geliştirdi.

Kaostan ne haber?

Grand Theft Auto serisinin çekilişlerinden biri, kesinlikle delirmek için özgürlük olmuştur. Çok sayıda insan bu oyunları oynamak için oturup, biraz buharı havaya uçurur ve bir şehre mutlak zarar verir. Büyük bir harita, çok sayıda karakter ve bol miktarda silahla, San Andreas'ın oyuna girme ve klasik bir GTA rampasına gitme suçundan dolayı bir problemi yok.

Nasıl oynanır

San Andreas rahat kontroller sunmak için elinden geleni yapıyor. Birkaç varsayılan ayar sunar ve oyun ayrıca eğim kontrolünü de içerir. Kontroller de tamamen özelleştirilebilir: düğmeler ekranın tercih edilen kısmına sürüklenebilir, böylece yangın butonunu tercih ettiğiniz yere sürükleyebilirsiniz. Genel olarak, San Andreas iki oyun çubuğu taklit eden diğer oyunlara benzer; Oyunun ekranın solunda ve sağında başparmaklarınızla oynanması amaçlanıyor. Bu iyi bir çaba ve kesinlikle diğer sanal oyunlardan bir adım. Tüm bunlar, kontrollerin hala problemleri olduğunu söyledi.

Zorlu sürüş misyonları veya bir silah ateşlenirken manuel nişan almanın gerekli olduğu durumlar olması gerekenden daha zordur. Bunun yanı sıra, kontroller konstrüksiyon veya PC muadillerinden doğal olarak daha sınırlıdır: örneğin, özellikle de sürüş esnasında iki düğmeyi tutmak inanılmaz derecede zordur ve sezgisel hissetmez.

Ancak, bu problemler kesinlikle San Andreas'ın desteklediği bir oyun kumandasının kullanımıyla ortadan kalkacaktır. Kontroller, bu oyunu mükemmel olmaktan uzak tutan bir sorundur. Oyun deneyimini bozacak kadar kötü değiller ama küçük bir hayal kırıklığına neden olacaklar.

Oyundaki grafikler renkleri, gölgeleri, çizim mesafesini ve karakter modellerini daha iyi kullanmak için güncellendi. Bu, modern muadili GTA 5 ile eşit olmak için bekliyoruz, hayal kırıklığına uğrayacaksınız dedi. Ancak oyunun büyüklüğü göz önüne alındığında, grafikler yeterince servistir ve oyun mağazalarındaki oyunlardan daha iyi görünebilir, bu da oyunun 10 yaşında olduğunu düşünürse daha da etkileyici olur.

GTA San Andreas'ın muhtemelen uygulama mağazalarındaki herhangi bir oyundan en iyi sesi var. Oyunda, içinde 861 sesli aktör bulundu. Bunlardan bazıları Samuel L Jackson, Axl Rose ve James Woods gibi ünlüler . Ses oyunculuk mükemmel ve bir uygulama yerine bir film gibi çok daha fazla hissettiriyor.

Müzik serinin bir elyafıdır. Oyunun soundtrack diğer herhangi bir GTA'nın rakipleri. Hem radyoyu hem de birçok farklı müzik türünü oynayan onbir farklı radyo istasyonu var. Müzikal olarak herkes için Dr Dre, Rage Against the Machine ve hatta Willie Nelson'ı oynayan radyo istasyonları var. Görevler sırasında radyo istasyonlarını dinlemek, sürüşü daha keyifli ve daha az monoton hale getiriyor.

Karar: neredeyse mükemmel

Bazı komik kontrollere rağmen, Grand Theft Auto: San Andreas, orijinalinin yeni oyuncularının ve hayranlarının seveceği en eğlenceli ve çekici oyunlardan biridir.

android için Aksiyon en fazla indirilenler

Grand Theft Auto: San Andreas

İndir

Grand Theft Auto: San Andreas 1.08

Grand Theft Auto: San Andreas hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

×